هوالحکیم
به وب سایت صحنه گردان خوش آمدید.
صحنه گردان های دنیای کسب و کار چطور کار می کنن؟ چطور فکر می کنن و چطور عمل می کنن؟ کسب و کارهای بزرگ و برندهای معتبر بین المللی چگونه محصولشون رو به فروش می رسونن؟ چطور کار می کنن که این همه مشتری دارن؟
هر نمایش تئاتر یا ارکستر موسیقی یک صحنه گردان داره که طراحی، اجرا و کنترل روند مراسم رو در دست داره و همه چیز رو هدایت میکنه که لزوماً کارگردان اون تئاتر، یا رهبر اون ارکستر که ما میبینیمشون نیست. مانند تهیه کننده ی یک فیلم که تمام روند ساخت فیلم از قبل از تولید تا اکران رو به عهده داره و اکثر ما به اشتباه فکر می کنیم این کارگردان هست که همه ی کارها رو انجام میده. بدتر از اون برخی تصور می کنن همه ی فیلم، نقش اول و بازیگران اون هستن. در دنیای کسب و کار هر شرکت یا برند هم صحنه گردان داره که رهبر اون کسب و کار هست و مدیران و تیم بازاریابی و تیم تبلیغات و بخش های مختلف رو هدایت میکنه.
ما در کانال و وب سایت صحنه گردان قصد داریم با هم یاد بگیریم صحنه گردان های بزرگ در دنیا چطور فکر می کنن و چطور عمل می کنن و چه مهارت هایی دارن و ما هم این مهارت ها رو “قدم به قدم” یاد بگیریم تا بتونیم صحنه گردان کسب و کار و نهایتاً زندگی خودمون باشیم.
روال ارائه ی مطالب از آموزش های جزئی البته مهم مانند کارآفرینی، مدیریت زمان و تبلیغات تا مطالب کلی مانند آموزش تحلیل اطلاعات(Data analytics) موضوعات مختلف در کار رو شامل میشه و هدف ارائه ی آموزش های “اصولی”، “کاربردی”، “معتبر” و “ریشه ای” خواهد بود. مطمعناً ارائه مطالب در چنین وسعتی چندین ماه طول میکشه. هدف نهایی، عمل کردن بر اساس مدل “تفکر لایه ای” هست که برای آشنایی مختصر با این مدل، اولین مطلب کانال رو با معرفی تفکر لایه ای به شما تقدیم میکنم. بعد از اون، از نکات عمومی تا پیشرفته در حوزه های مختلف شروع می کنیم تا به دوره های آموزشی اصلی برسیم.
لازمه از کلیه افرادی که در راه اندازی صحنه گردان، من رو از حمایت ها، دلسوزی ها و پیشنهادات همه جانبه خودشون بهره مند می کنن سپاسگذاری کنم.
محسن ملایی

صحنه گردان را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:
تلگرام
https://t.me/sahnegardan
اینستاگرام
https://instagram.com/sahnegardan
ایتا
https://eitaa.com/sahnegardan
توییتر
https://twitter.com/sahnegardan

ایمیل
info{at}sahnegardan.com
تلگرام و اینستاگرام
@sahnegardan
سامانه پیامکی
10001000175722